פיינטבול לימי הולדת

מועד יום ההולדת של הילד/ה מתקרב ואין לכם מושג איך לחגוג השנה?

תנו לנו לארגן לכם מסיבת יום הולדת שלא יפסיקו לדבר עליה!
הפקת ימי הולדת זו המומחיות שלנו.
אנו נפיק לכם מסיבת יום הולדת מקורית ואתגרית באמצעות הפעלה מטורפת מלאה אדרנלין וכיף גדול .
חברת פיינטבול טו גו הוקמה במטרה לעשות כיף לכמה שיותר אנשים.
פעילות יום ההולדת שלנו מורכבת ובנויה ממספר תחנות אתגריות המשלבות ירי ברובי צבע פיינטבול על מטרות מגיבות בשילוב משימות מורכבות שמאתגרות את קבוצת האורחים עם ניקוד וציונים.

תחנת קרטינג פדלים תכניס את משתתפי הפעילות להילוך גבוהה

בתחנה זו המשתתפים רוכבים ונוהגים ברכבי שטח שונים המונעים באמצעות קרטינג פדלים ויוצאים רכובים למשימות נהיגת אקסטרים מטורפת קבוצה נגד קבוצה תוך שמירה על כללי הבסיס של נהיגת שטח ועמידה במשמות וצבירת את מירב הנקודות בדרך לתחנה נוספת .
תחנת ירי בחץ וקשת למטרות ייעודיות תוך עמידה בלחץ של זמני ירי קבוצה נגד קבוצה כאשר כל קבוצה צריכה להשיג את מירב הנקודות וכדי לעשות זאת צריך ללמוד את מיומנות השלכת חצים למרכז המטרה כמה שיותר פעמים.

לצאת מהשגרה

במציאות היום של דור המסכים שהכל קורה בלחיצת כפתור ,לקחנו על עצמנו בחברת פיינטבול טו גו לבנות פעילות מטורפת ומגניבה שבאמצעותה אנו מצליחים להוציא את ההפעלה לשטח ולהחזיר את הילדים לפעילות אתגרית להצליח להעלות את האדרנלין והדופק להפעיל את הילדים ולגרום לפעילות פיסית כיפית ומהנה שגורמת לסיפוק אדיר ומטורף ולהנאה מובטחת באחריות.
הפקת ימי ההולדת שלנו מתאימה לכל הגילאים (החל מגיל 7) ולכל הילדים.
חברת פיינטבול טו גו היא חברה ניידת אתם בוחרים את המיקום ואנחנו מגיעים אליכם.
אנו בחברת פיינטבול טו גו ניידים ויודעים להגיע לכל מקום אתם בוחרים את המיקום ולשם נציג החברה מגיע ומבצע סיור מקדים וביום האירוע מגיעים עם צוות העובדים המקצועי מקימים את מתחם האירוע כולל מגוון התחנות שנקבע מראש ומתחילים לעשות שמח כמו שרק אנחנו יודעים לעשות.
כמובן שאת ההפעלה שלנו ניתן לשלב במסיבות כיתה מסיבות סוף שנה או סתם בשביל הכיף כדי לשבור שיגרה.
חברת פיינטבול טו גו עובדת עם רשיון עסק בתוקף ומבוטחת בכל הביטוחים הרלוונטים לסוג הפעילות שלנו.

אנו מזמינים אותכם ליצור קשר איתנו ולתאם מקום ותאריך כדי לחגוג את מסיבת יום ההולדת המטורפת של יקירכם בהפקת אקסטרים מטורפת.

מהרו לשריין תאריך ליום הולדת שלכם!