שילוב של מספר אטרקציות באירוע

שוק האטרקציות לא מפסיק להתפתח לגדול ולהפתיע.
בעוד שפעם היה אפשר להסתפק בתוספת של אטרקציה אחת או שתיים – הרי שהיום הדבר יכול שלא להספיק להצלחת האירוע שלנו.
כאשר ניגשים לבחור ולהרכיב את האירוע חשוב לשים דגש על העסקת והנאת האורחים בו, חשוב לדאוג לתוספות אשר ישפרו את מצב הרוח ויצבעו את הרחבה ולבסוף גם להעניק מזכרת מיוחדת לאורחים.
ההיצע הוא אין סופי כמעט, אך חשוב לדעת, שילוב לא נכון בין האטרקציות יכול לא רק שלא לתרום אלא גם לגרוע מהערך המוסף של האטרקציות באירוע.

אז מה עושים?

קודם כל עושים רשימה אשר מכילה את האטרקציות שראינו, אהבנו ושמענו עליהם המלצות מאנשים שכבר התנסו לפנינו.
בצעו התאמה של האטרקציות שרשמתם לגיל הממוצע של האורחים שלכם, לדוגמה אם הקהל שלכם הוא ברובו מבוגר, וותרו על האטרקציות של הילדים וההפך, כך תוכלו לקלוע לסוג הקהל שלכם.
רצוי לחלק את הרשימה לפי נושאים, אטרקציות צילום, אטרקציות ריקודים, אטרקציות אווירה וכו’.

להיות יוצא מן הכלל

זכרו, החברים המכרים והמשפחה שלכם מכירים את רוב האטרקציות מאירועים קודמים ולכן חשוב להפתיע אותם באטרקציות חדשות שהם טרם מכירים.
נסו לצאת מן הכלל ולהשתמש באטרקציות חדשות שלא נראו באירועים אחרים, לדוגמה, האטרקציה החזקה ביותר בתחום הצילום היא המגנטים, במקום להזמין מגנטים רגילים שניתן למצוא בעשרות אצל כל אחד בבית בקשו להזמין מגנטים פולארויד מדובר על מגנטים גדולים יותר ומעוצבים בסגנון רטרו שיעניק לאירוע שלכם גוון מיוחד בתור מזכרת אצל האורחים שלכם.

טיפים ברגע

– רצוי ואף נכון להזמין את רוב האטרקציות (במידת האפשר) מאותו הספק, כך תוכלו להיות בטוחים כי השילוב ביניהם יהיה מדויק יותר והם לא יאפילו אחד על השני.
– ניתן לקבל רשימת ספקי אטרקציות מאולמות האירועים עצמם, ספקים אלו עובדים עם האולם ומכירים את השטח באזוור, הם יוכלו לעזור לכם להחליט על מספר וסוג האטרקציות הנדרשות לאירוע שלכם, גם אם לא תסגרו איתם, שוחחו איתם ונסו לקבל מהם טיפים שישמשו אתכם גם עם הספק שלכם בהמשך.

לבסוף

אטרקציות לאירוע הוא משהו שאי אפשר בלעדיו, אך חשוב לדעת שילוב לא נכון שלהם יכול לגרום לתסכול אצל האורחים, הקדישו מחשבה ובצעו התאמה מדויקת בין הספקים השונים ווודאו כי אין אטרקציה שמאפילה על האחרת, הזמינו רק אחת מכל סוג, כך תוכלו להיות בטוחים כי האורחים שלכם יקבלו חוויה של פעם בחיים.